13 Nisan 2011 Çarşamba

Dans 3


Eğer 1 sene dişimi sıkıp, azimle çalışırsam; eğitmenlik için sertifikamı elleri ile imzalayacağını söyledi hocam.. Henüz çok iyi değilim ama 1,5 yıldan sonra başladığım yere baktığımda ilerlediğim yolu çok net görebiliyorum..

Hep sorulduğu üzere "Neden dans ettiğime" gelince. Dans benim için sevişmek gibi... O an ikinci bir şey düşünmemek. Tüm dünyadan soyutlamak kendini. Sadece yaptığın şeye odaklanmak... 
Bu heves başka türlü nasıl anlatılır bilemiyorum. Ama umarım beni anlıyorsunuzdur. 

* Uzun uzun yazasım yok, eskisi gibi suskunluklarımda yok üstelik. Hevesimi kaldırdım şimdilik her şeye. Öyle tepkisiz, soğukkanlı ve durağan bir şekilde devam ettiriyorum hayatımı. Her şey vazgeçilebilir görünüyor gözüme. Bir parça da bencillik kokusu oluştu tenimde. Hayatımdaki herkesi bir köşeye oturttum. 30 lu yaşlara yaklaşıyor olmak bende böyle bir etki bırakıyor sanıyorum. 
Kısa cümlelerle anlatıyorum kendimi. Artık tumblr kullanmaya başladım. Sanıyorum sindirmem bitince suizlerinde görüşeceğiz yeniden.

* Edit: :)) Kendi bloguma girişi bırakın, yorumlara cevap veremediğim için özür diliyorum. Cepten girmeyi deneyeceğim. :) öperim hepinizi...

3 yorum:

£lff... dedi ki...

söylediklerini benden iyi anlayan çıkar mı izleyicilerinden bilmiyorum efsa.. 4 yıldır dans ediyorum ben :)... bakalım ne kadar ilerlemişsin.. diger videona da yazacaktım ama kısmet bunaymış..

beenmaya dedi ki...

ben topuklu ayakabıyla daha yürüyemiyorken seni böyle dans eder görmek gerçekten çok keyifli...

bu aşkın karşılıklı olarak devam etsin dilerim!

La Loba dedi ki...

Daha öncekileri kaçırmışım ben. Bakındım ama bulamadım.
Ne güzel bir şey dansedebilmek :)
Çok güzelsin ayrıca.
Hep mutlu ol böyle.

Related Posts with Thumbnails

..